whatsapp

Hakkımızda

Doğuş SandalyeHilton Sandalye, Banket Masa, Otel Ekipmanları, Düğün Salonu Sandalye ve Masası, Bahçe Mobilyaları, Ahşap Metal ve Poliüretan Sandalye, Bistro sandalye üretimi ve şatışı yapan uluslararası bir firmadır. Yüksek kalite ve ekonomik fiyatlandırma politikamız ile herzaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile satış işlemlerimizi gerçekleştirmeyiz.Türkiyenin her yerine servis ve montaj imkanımız ile anında çözüm hizmeti sunmaktayız. Proje tasarım ve uygulama aşamasından önce mimari desteğimiz ile 3d çizimler yapmaktayız ve böylelikle üretimden önceki planlamayı müşterilerimizle beraber yapmaktayız.

Misyonumuz

Doğuş Sandalye faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye ve dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da lider olmayı hedefler.
ÜST